ZESTAWY  DLA  FIRM  USŁUGOWYCH
W trakcie prowadzonych prac remontowych lub konserwacji zabytków technologia mikrofalowa jest stosowana nawet tam gdzie inne metody zawodzą lub nie mogą być stosowane. Zalety tej technologii doceniają nie tylko wykonawcy ale również projektanci.
Ważną cechą jest uniwersalność narzędzia. To samo urządzenie mikrofalowe może być używane do osuszania muru, suszenia fundamentu przed iniekcją lub likwidacji szkodników w drewnie. Więcej informacje o pracach wykonywanych przy użyciu naszych urządzeń znajduje się w sekcji USŁUGI.
Oferujemy nie tylko urządzenia. Zawsze służymy pomocą techniczną i merytoryczną. Firmy już korzystające z naszych urządzeń mają możliwość wynajęcia dodatkowych zestawów. Zlecenia, które trafiają do MARKOM są przekazywane firmie najbliższej zleceniodawcy.
Zestaw do osuszania konstrukcji    MARK  MG5   Zestaw do osuszania konstrukcji

Intensywne osuszanie konstrukcji budowlanych możliwe jest jedynie przy użyciu technologii mikrofalowej. Nowa wersja zestawu MARK MG5 o większej mocy, mniejszych gabarytach i mniejszym ciężarze pozwala jeszcze bardziej efektywnie wykonywać usługi. Urządzenie to szczególnie chętnie wykorzystywane jest do suszenia fundamentów przed iniekcją oraz osuszania ścian tam gdzie inne metody na to nie pozwalają.
Zestaw podstawowy może być uzupełniony o wyposażenie dodatkowe, które ułatwi pracę w miejscach trudno dostępnych i na dużych wysokościach.
Więcej informacji  technicznych  znajdziesz  tutaj.
Wraz z zakupem sprzętu proponujemy bezpłatny kurs w zakresie obsługi urządzeń, bezpiecznej pracy oraz wykonywania i kalkulacji usług.
Zestaw do likwidacji szkodników drewna    VERSATILE   Zestaw do likwidacji szkodników drewna

VERSATILE to uzupełniona o dodatkowe elementy wersja zestawu MARK MG5.  Na podstawie własnych doświadczeń wiemy, że likwidacja szkodników w elementach konstrukcyjnych budynku wymaga odpowiedniego wyposażenia.
Ułatwieniem w prowadzeniu prac jest możliwość umieszczenia modułu mikrofal na dużej wysokości bez konieczności ustawiania rusztowania. Oferowany w zestawach podnośnik teleskopowy pozwala umieścić moduły mikrofal na wysokości do 3,5m. Platforma montażowa pozwala regulować kąt nachylenia, co jest istotne np. przy pochyłych dachach.
Na wyposażenie składają się również promienniki, falowody, sprzęt pomiarowy
W zależności od potrzeb oraz skali wykonywanych usług użytkownik może wybrać jeden z proponowanych przez nas zestawów lub skonfigurować własny z dostępnych elementy wyposażenia.
Instrukcję obsługi oraz dodatkowe informacje znajdziesz tutaj.
Wraz z zakupem sprzętu proponujemy bezpłatny kurs w zakresie obsługi urządzeń, bezpiecznej pracy oraz wykonywania i kalkulacji usług.
Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności