GENERATORY  MIKROFAL  DO  USŁUG

Zaprojektowane i produkowane przez MARKOM generatory mikrofal z serii MG18-1500, dedykowane są dla osób prywatnych, firm usługowych oraz konserwatorów zabytków. Generatory te zastąpiły popularne urządzenie MG5 oraz zestawy Versatile.
Parametry techniczne wszystkich generatorów z tej serii są takie same. Różnice pomiędzy wersjami urządzeń opisano tutaj

GENERATOR MIKROFAL MG18-1500BA

Model MG18-1500BA (BAsic) o mocy mikrofal 1500 W używany jest głównie przez osoby indywidualne, które chcą samodzielnie w domu lub mieszkaniu osuszyć fundament, mur lub zlikwidować szkodniki drewna w więźbie dachowej. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań aby urządzenie było używane przez firmy do wykonywania tego typu usług.
Dostępne są również wszystkie niezbędne elementy wyposażenia dodatkowego. Dane techniczne oraz Instrukcja obsługi znajdują się tutaj

GENERATOR MIKROFAL MG18-1500BU

Model MG18-1500BU (BUsiness) o mocy mikrofal 1500 W dedykowany jest dla firm remontowo - budowlanych oraz konserwatorów zabytków. Najczęściej używany jest do osuszenia murów i fundamentów po zalaniach, przy hydroizolacji metodą iniekcji oraz do likwidacji szkodników drewna w budynkach.
Dodatkowe elementy tj. programowany timer, odłączany kabel sterujący czy autorskie rozwiązanie szybkiej wymiany falowodów znacznie ułatwiają pracę w miejscach trudno dostępnych lub na dużych wysokościach.
Dane techniczne oraz instrukcja obsługi znajdują się tutaj.

Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności