GENERATORY  PRZENOŚNE
Najważniejszym elementem w technologii mikrofalowej jest generator. Jest nim urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne elementy do samodzielnej pracy.
MARKOM oferuje generatory przenośne dużej mocy. Pojedyncze źródło mikrofal ma moc 1500 W. Wytwarza ono wystarczającą ilość energii do efektywnego osuszania konstrukcji budowlanych czy likwidacji szkodników drewna nawet w belkach stropowych.
W pracach budowlanych czy konserwatorskich poza wydajnością liczy się mobilność urządzeń. Oferowane przez nas generatory spełniają obydwa warunki.
    MARK  MG5   Generator przenośny

Generator przenośny MG5 jest źródłem mikrofal dużej mocy. W pracach budowlanych, podczas remontu, w trakcie konserwacji zabytków często konieczne jest zastosowanie technologii mikrofalowej. Technologia ta pozwala intensywnie osuszać mury, fundamenty konstrukcje budowlane. Wykorzystywana jest nawet w pracach konserwatorskich zabytków. Urządzenie to szczególnie chętnie wykorzystywane jest do suszenia fundamentów przed iniekcją oraz osuszania ścian tam gdzie inne metody na to nie pozwalają.
Oferowanych jest szereg elementów wyposażenia dodatkowego, które ułatwiają pracę w miejscach trudno dostępnych lub na dużych wysokościach.
Więcej informacji  technicznych  znajdziesz  tutaj.
Wraz z zakupem sprzętu proponujemy bezpłatny kurs w zakresie obsługi urządzeń, bezpiecznej pracy oraz wykonywania i kalkulacji usług.
Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności