PRZEMYSŁ  HUTNICZY
W tzw. przemyśle ciężkim, mikrofale również znalazły zastosowanie. Wykorzystuje się niezmiennie te same cechy mikrofal: możliwość głębokiego wnikania w strukturę materiału oraz zdolność równomiernego suszenia produktu w całej objętości.
Urządzenia w zastosowaniach przemysłowych muszą jednak spełniać kilka dodatkowych kryteriów: dysponować dużą mocą, oferować dużą wydajność, działać w trybie ciągłym, być niezawodne i pracować w trudnych warunkach. Oferowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie te założenia.
Zaprojektujemy oraz zbudujemy urządzenie lub system zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkownika.
     MODUŁ MM1604

Podobnie jak w innych dziedzinach, do suszenia lub obróbki termicznej niezbędne jest źródło mikrofal dużej mocy. Proponowany moduł ma wszystkie niezbędne do pracy elementy zamknięte w obudowie. Przystosowany jest do mocowania na zewnętrznej osłonie urządzeń, komór, pieców lub tuneli, niezależnie od tego czy powierzchnia montażowa jest płaska czy zakrzywiona.
MM1604 posiada własny wentylator, pracuje w trybie ciągłym bez możliwości regulacji mocy. Znalazł on zastosowanie m.in. w tunelu do suszenia kruszyw oraz piecu do suszenia form odlewniczych.
Projektowana nowa wersja modułu będzie również przystosowany do montażu na osłonach wszystkich rodzajów systemów przemysłowych. Wyróżniać się będzie:
Konstrukcja mechaniczne jak również elementy sterowania i kontroli mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności