MIKROFALOWE  MODUŁY  PRZEMYSŁOWE

Każde urządzenie mikrofalowe posiada jedno lub kilka źródeł mikrofal. W przypadku urządzeń i systemów przemysłowych, w których pracuje wiele źródeł mikrofal dobrym rozwiązaniem są konstrukcje modułowe. Moduły mikrofalowe montowane są na zewnętrznym płaszczu lub osłonie tuneli, pieców, komór czy reaktorów.
Wszystkie elementy niezbędne do pracy modułu znajdują się w obudowie. Nie trzeba stosować dodatkowej osłony chroniącej całe urządzenie.
Modułowa konstrukcja ułatwia serwis i wymianę uszkodzonych elementów, skracając czas przestoju urządzenia.

MODUŁ MIKROFALOWY AGA18-1000

Zaprojektowany w 2018r. moduł AGA18-1000 przewidziany jest do współpracy z urządzeniami przemysłowymi tj. piec, tunel lub reaktor mikrofalowy. Moduł mocowany jest bezpośrednio do komory, której powierzchnia może być płaska lub zakrzywiona.
Moc mikrofal jest regulowana płynnie w zakresie od 400 do 1000 W. Magnetron chłodzony jest powietrzem lub wodą. Miejsce tradycyjnych transformatrów wysokiego napięcia zajął zasilacz impulsowy dużej mocy.
Moduł zasilany jest z sieci jednofazowej 230 VAC. Pracuje w trybie ciągłym, samodzielnie lub w grupie kilkudziesięciu urządzeń tego samego typu.

MODUŁ MIKROFALOWY IRENE1705

Przykładem projektu dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika jest moduł IREN1705. Prototypowe rozwiązanie przeznaczone jest do zasilania komory mikrofalowej w automacie vendingowych podgrzewającym przekąski.
Zespół dwóch modułów o łącznej mocy ok. 1900 W podgrzewa kubki z pierogami.
Moduły zasilane są z sieci jednofazowej 230 VAC. Magnetrony chłodzone są przez wymuszony obieg powietrza.

MODUŁ MIKROFALOWY MM1604

Produkcja zakończona została w 2018r. Urządzenie zostało zastąpione modułem AGA18-1000.
Proponowany moduł ma wszystkie niezbędne do pracy elementy zamknięte w obudowie. Przystosowany jest do mocowania na zewnętrznej osłonie urządzeń, komór, pieców lub tuneli.
Moduł o mocy 950 W, bez możliwości regulacji mocy, zasilany jest z sieci jednofazowej 230 VAC. Wentylator promieniowy o dużej wydajności chłodzi układy wewnętrzne.

Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności