PODNOŚNIKI  TELESKOPOWE

W trakcie osuszania ściany lub likwidacji szkodników drewna konieczne jest umieszczenie generatorów mikrofal MG18-1500 wraz z wyposażeniem na dużej wysokości lub w miejscach trudno dostępnych. Zamiast ustawiania rusztowań można wykorzystać do tego odpowiedni podnośnik.
Przy użyciu proponowanych rozwiązań mogą być wykonane nawet najbardziej skomplikowane prace.

PODNOŚNIK  TELESKOPOWY  TL340

Podnośnik pozwala unieść urządzenia mikrofalowe lub inne materiały o masie do 120 kg, na wysokość do 3,3 m. Do jego rozłożenia i ustawienia podnośnika nie potrzeba narzędzi. Niezależnie wysuwane łapy z kółkami ułatwiają ustawienie podnośnika w pionie i jego przesuwanie. Składając jedną łapę, podnośnik można ustawić bezpośrednio przy ścianie.
Precyzyjnie sterowany napęd elektryczny z regulacją prędkości, wysuwa elementy teleskopowe na żądaną wysokość. Przycisk bezpieczeństwa oraz automatyczny system przeciążenia zapewniaja bezpieczną pracę.
Podnośnik zasilany jest z sieci jednofazowej 230 VAC. W przypadku braku zasilania podnoszenie i opuszcanie można wykonać ręcznie. Całość waży jedynie 21 kg, po złożeniu ma wysokość 90 cm.

PODNOŚNIK  TELESKOPOWY  TL520

Podnośnik pozwala unieść urządzenia mikrofalowe lub inne materiały o masie do 90 kg, na wysokość do 4,9 m. Do jego rozłożenia i ustawienia nie potrzeba narzędzi. Niezależnie wysuwane łapy z kółkami ułatwiają ustawienie podnośnika na nierównym terenie i jego przesuwanie. Po złożeniu podnośnik dodatkowe kółka ułatwiają jego transport.
Precyzyjnie sterowany napęd elektryczny z regulacją prędkości, wysuwa elementy teleskopowe na żądaną wysokość. Przycisk bezpieczeństwa oraz automatyczny system przeciążenia zapewniają bezpieczną pracę.
Podnośnik zasilany jest z sieci jednofazowej 230 VAC. W przypadku braku zasilania podnoszenie i opuszczanie można wykonać ręcznie. Całość waży jedynie 38 kg, po złożeniu ma wysokość 110 cm.

PLATFORMA  MONTAŻOWA  PP2

Platforma PP2 jest elementem wyposażenia podnośników teleskopowych. Platforma nakładana jest na rurę teleskopową podnośnika. Można do niej zamocować maksymalnie dwa generatory MG18-1500. Generatory są mocowane do platformy za pomocą śrub M8.
Platforma z zamocowanymi generatorami może być pochylana w zakresie od -30 do +90 stopni. Kąt nachylenia regulowany jest ręcznie pokrętłem.

Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności