URZĄDZENIA  DLA  VENDINGU
MARKOM jest jedyną firmą, która projektuje oraz produkuje urządzenia i komory mikrofalowe montowane wewnątrz automatów sprzedających ciepłe przekąski oraz posiłki. Oferujemy rozwiązania pozwalające podgrzewać produkty spożywcze wewnątrz automatów vendingowych, bez udziału osoby kupującej posiłek. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Cechą naszych urządzeń jest:
     MODUŁ  IRENE VEN1710

W odpowiedzi na sugestie producentów automatów vendingowych opracowano komorę do podgrzewania posiłków pakowanych na tackach. Głęboko zamrożony posiłek (ok. -19oC), ważący ok. 300g podgrzewany jest do wymaganej temperatury w czasie 120 - 150s.
Gdy wymiary komory mikrofalowej dopasowane są do kształtu i wielkości tacki, problemem jest równomierne podgrzewanie posiłku. MARKOM opracował komorę różniącą się od standardowych rozwiązań. W efekcie otrzymaliśmy większą o ok. 25% wydajność oraz bardziej równomierne podgrzewanie.
Możemy zaprojektować oraz produkować komory i zestawy mikrofalowe dopasowane do konkretnego automatu vendingowego.

     MODUŁ  IRENE VEN1705

VEN1705 opracowany został na indywidualne zlecenie producenta automatów vendingowych. Zespół dwóch źródeł mikrofal mocowany jest na płaszczu komory, w której podgrzewane są pierogi zapakowane w kubkach. W czasie 90 - 120s produkt o wadze ok. 150g jest podgrzewany do wymaganej temperatury.
Mikrofale doprowadzane są do komory podgrzewającej falowodem. Każde źródło mikrofal posiada własna obudowę oraz system wentylacji.
Źródła zasilane są z sieci jednofazowej 230V.
Moduł może być zmodyfikowany i dostosowany do indywidualnych wymagań użytkownika.
Zasady dotyczące cookies.
Pliki cookies wykorzystujemy wyłącznie do celów statystycznych. Można zablokować ich zapisywanie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Szczegóły na naszej stronie Aktualności